Opcje przeglądania
Producent

Torebki Versace Jeans

Torebki Versace Jeans

Markę Versace założono na początku lat 70., w Mediolanie. To właśnie wtedy Gianni Versace przybył do tego włoskiego miasta i niemal od razu rozkochał w swoim stylu tamtejszych mieszkańców. Gianni znany był bowiem z oryginalnego looku, słynącego z mocnego przepychu. Właśnie tego potrzebowali ludzie znudzeni powtarzającymi się strojami, obuwiem czy torebkami. Versace to dom mody, który nie boi się wyzwań i odważnie lansuje swoje trendy. W krótkim czasie otwarto kolejne linie: Versus, Versace Sport, Versatile czy wreszcie Versace Jeans Couture – te równie szybko podbiły serca klientek. Obecnie funkcję dyrektorki artystycznej marki pełni Donatela, słynna siostra Gianniego, której wizja mody jest bardzo zbliżona do tego, co zapoczątkował założyciel domu.

Czytaj więcej

Dla kogo stworzono torebki Versace Jeans?

Linia Versace Jeans to marka pod względem estetyki bardzo zbliżona do ogólnego stylu Versace, który znamy z pokazów co sezon śledzonych na światowych wybiegach, dlatego miłośniczki domu mody na pewno będą zadowolone z jej oferty. Przedstawiamy Paniom torebki idealnie dostosowane do potrzeb kobiet o wyrazistym, maksymalistycznym, ale i wykwintnym stylu, w którym splendor doskonale przeplata się z klasyką, tworząc niesamowite, niepowtarzalne wrażenie.

Versace Jeans to synonim odwagi w wyrażaniu siebie, wyrafinowanego gustu i własnego stylu. Każdy oferowany model posiada własną historię, za którą stoi grono wysoko wykwalifikowanych krawców, biorących pod uwagę każdy detal, żeby mogły Panie cieszyć się jak najdoskonalszej jakości torebkami. Dzięki temu, iż linia Versace Jeans jest młodszą, a co za tym idzie – tańszą propozycją domu mody, staje się dostępna dla szerszego grona klientek z całego świata. Wszystkie Panie zainteresowane produktami, wśród których znajdują się torebki Versace Jeans, zachęcane są do zapoznania się z pełną listą artykułów sklepu internetowego Original Label.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl